25.08.2019 - Güreşin Adresi & Güreş Dair

GREKOROMENDE 2018 İLK ŞAMPİYONLARI…

Yusuf Taşkan

Yazarın şu ana kadar yazılmış 44 makalesi bulunuyor.

RİZE’de düzenlenen Türkiye Grekoromen Güreş Şampiyonasında açılış törenine ve finallerine Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın BAK da katıldı.
Türkiye Grekoromen Güreş Şampiyonası Sonuçları :
55 kg:
1. Ekrem ÖZTÜRK (Kayseri Şekerspor)
2. Müslüm ALINLI (İstanbul B.Ş.BLD)
3. Doğuş AYAZCI (Bursa Olimpik Spor Kulübü)
3. Uğur BEYTEKİN ( Kasımpaşa Spor)
5.Çağatay ÖZACAR ( Akhisar Bld. Spor)
5. Sergen AY (Kayseri Şekerspor)
67 kg :
1. Enes BAŞAR ( Ankara ASKİ)
2. Murat FIRAT ( Ankara ASKİ)
3. Ensar KARABACAK ( İstanbul B.Ş.BLD)
3. Mustafa ŞAHİN ( Rize Çaykur Spor)
5.Abdüssamet GÜNAL (İst.BŞBLD)
5. Volkan ÇAKIL ( Ankara ASKİ)
82 kg :
1. Emrah KUŞ ( Ankara ASKİ)
2. Ali CENGİZ ( Ankara ASKİ)
3. Aslan ATEM ( İstanbul B.Ş.BLD)
3. Ali ÇELİK ( Akhisar Bld Spor)
5. Ahmet YILDIRIM ( Kasımpaşa Spor)
5. Zeynel UYANIK (AFE Spor Kulübü)
Açılış törenine katılan Gençik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın BAK 55kg.da dereceye giren güreşçilere madalyalarını takdim etti.
2. GÜN Sonuçları :
60 kg:
1. Ahmet UYAR ( İstanbul B.Ş.BLD)
2.Şerif KILIÇ (ASKİ)
3.Kerem KAMAL ( Akhisar Bld. Spor)
3. Abdurrahman ALTAN (İstanbul BŞBLD)
5. Necip Can DOKGÖZ (K.Paşa)
5. Hammet RÜSTEM (İst.BŞB)
72 kg :
1. Cengiz ARSLAN (İst.BŞBld.)
2. Murat DAĞ ( Ankara ASKİ)
3. Yunus ÖZEL ( İst.B.Ş.Bld)
3. Veli YILMAZ ( Rize Çaykur Spor)
5. Hacı KARAKUŞ (İst.BŞBld. Spor)
5. Fevzi TOPÇU ( İst. BŞBLD.)
87 kg:
1. Salih AYDIN ( Rize Çaykur Spor)
2. Doğukan KURU ( İst. BŞBLD. Spor)
3. Şaban KARATAŞ ( Ankara ASKİ)
3. Sedat ÖZTOPRAK ( Yozgat)
5. Murat ÖZCAN ( Kasımpaşa Spor)
5. M.Sadık KESKİN ( Konya BŞBLD.)
130 kg:
1. Rıza KAYAALP ( Ankara ASKİ)
2. Ramazan SARI ( Pendik G. İht. )
3. Osman YILDIRIM (Ankara ASKİ)
3. Emin ÖZTÜRK (Kayseri Şekerspor)
5. Zübeyir EKİNCİ (İstanbul B.Ş.BLD)
5. Hakan AYDOĞAN ( Bursa Olimpik Spor Kulübü)
26063670_1586077874805703_8335257869818182453_o97 kg:
1. Cenk İLDEM (İstanbul B.Ş.BLD)
2. Abdülkadir ÇEBİ (Kayseri Şekerspor)
3. İbrahim TIĞCI ( Rize Çaykur)
3. Barış GÜNGÖR ( Pendik Spor)
5.Süleyman DEMİRCİ ( ASKİ)
5. Doğan YILMAZ (Ankara ASKİ)
77 kg:
1. Serkan AKKOYUN ( İstanbul B.Ş.BLD)
2. Y.Emre BAŞAR ( İstanbul B.Ş.BLD)
3. Furkan BAYRAK (Ankara ASKİ)
3.Osman KÖSE (Ankara ASKİ)
5. Furkan ÖZEN ( İst. BŞBld.)
5. Mehmet BOLAT ( Ankara ASKİ)
63 kg:
1. Abdurrahman ALTAN ( İst.BŞBld.)
2. Erhan KARAKUŞ (Kasımpaşa)
3. Rahman BİLİCİ ( Ankara ASKİ)
3.Onur ATALAY (Kayseri Şekerspor)
5. Uğur TÜFENK ( Akhisar Bld.)
5. Furkan Çağrı ÇAKIR ( Pendik G.İ.)

26114349_1586075168139307_676560131973931406_oKULÜPLER Sıralaması:
1. İstanbul B.Ş.Bld. ( 205 Puan)
2. Ankara ASKİ (170 Puan)
3. Rize Çaykur Spor ( 98 Puan)
4.Kayseri Şekerspor (81puan)
5. İst. Kasımpaşa (71 Puan)
6. Manida Akhisar Bld. 62 Puan
7.Pendik G.İhtisas 51 Puan
8. Bursa Olimpik Spor 25 Puan
9. İzmir BŞBld.16 P.
10. Ankara EGO Spor 15 Puan

İnş. Müh. Yusuf TAŞKAN BOLU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ